Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Výrobca
DURABLE
ESSELTE
EXACOMPTA
FELLOWES
ICO
LEITZ
LIZZYSULI
VICTORIA OFFICE
VIQUEL
Charakteristika skupiny
Materiál
kartón
kartón a zvonku PP
kartón a zvonku-zvnútra PVC
kartón laminovaný fóliou z PVC
plast
Šírka chrbta
Farba
biela a odtiene
červená a odtiene
čierna a odtiene
fialová a odtiene
mintás
mix
modrá a odtiene
mramor
oranžová a odtiene
priesvitná
prírodná
ružová a odtiene
sivá a odtiene
textil
zelená a odtiene
žltá a odtiene
S pevnými stenami

Zakladače

102 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
45NasledujúceNasledujúce
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.97
€4.97/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB1701711040
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.248kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.97
(€4.97/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.97
€4.97/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB1701711060
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.249kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.97
(€4.97/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.97
€4.97/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB1701711080
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.97
(€4.97/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.32
€4.32/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB775701
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.229kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.32
(€4.32/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.32
€4.32/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB775706
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.231kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.32
(€4.32/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.32
€4.32/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB775710
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.229kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.32
(€4.32/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€30.21
€6.04/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB770657
Merná jednotka: set (5 ks)
Hmotnosť: 1.522kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€30.21
(€6.04/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€81.84
€81.84/ks
Značka: EXACOMPTA
Obj. kód: EX305798D
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 3.28kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€81.84
(€81.84/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€52.10
€52.10/ks
Značka: EXACOMPTA
Obj. kód: EX390914D
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 1.441kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€52.10
(€52.10/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.76
€1.76/ks
Značka: ESSELTE
Obj. kód: E493222
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.09kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€1.76
(€1.76/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.76
€1.76/ks
Značka: ESSELTE
Obj. kód: E10025
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.2kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€1.76
(€1.76/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.16
€13.16/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E60470001
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.398kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€13.16
(€13.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.16
€13.16/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E60470023
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.399kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€13.16
(€13.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.16
€13.16/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E60470026
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.4kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€13.16
(€13.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.16
€13.16/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E60470036
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.391kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€13.16
(€13.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.16
€13.16/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E60470051
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.387kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€13.16
(€13.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.16
€13.16/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E60470095
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.399kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€13.16
(€13.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€19.95
€9.98/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E24710050
Merná jednotka: bal (2 ks)
Hmotnosť: 0.741kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€19.95
(€9.98/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€19.95
€9.98/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E24710012
Merná jednotka: bal (2 ks)
Hmotnosť: 0.761kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€19.95
(€9.98/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€19.95
€9.98/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E24710068
Merná jednotka: bal (2 ks)
Hmotnosť: 0.7375kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€19.95
(€9.98/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€19.95
€9.98/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E24710095
Merná jednotka: bal (2 ks)
Hmotnosť: 0.701kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€19.95
(€9.98/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€35.45
€1.77/ks
Značka: FELLOWES
Obj. kód: IFW44700
Merná jednotka: bal (20 ks)
Hmotnosť: 1.7kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€35.45
(€1.77/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.16
€13.16/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E60470062
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.391kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€13.16
(€13.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.16
€13.16/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E60470016
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.425kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€13.16
(€13.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
102 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
45NasledujúceNasledujúce