Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Skupina produktov
Lepiace pomôcky
Maskovacia páska
Odvíjače pásky
Upevnovacie hmoty a pomôcky
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Výrobca
TESA

Kvalita, ktorá drží!

Hlavná stránkaAkcieKvalita, ktorá drží!
Akcie alebo súvisiace produkty s výhodnou cenou
Kvalita, ktorá drží!
Kvalita, ktorá drží!
Kvalita, ktorá drží!
Platnosť: do 31.10.2026, alebo do vypredania zásob.

Kvalita, ktorá drží!

Vybrané produkty TESA za výhodné ceny!

Akcia trvá od 29.9. do 31.10.2026, alebo do vypredania zásob.

23 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.21
€3.31
€0.64/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESRA56170
Merná jednotka: ks (5 m)
Hmotnosť: 0.073kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€3.21
€3.31
(€0.64/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.82
€4.97
€0.48/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESRA56171
Merná jednotka: ks (10 m)
Hmotnosť: 0.12kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.82
€4.97
(€0.48/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€9.47
€9.77
€0.38/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESRA56172
Merná jednotka: ks (25 m)
Hmotnosť: 0.259kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€9.47
€9.77
(€0.38/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€10.12
€10.76
€1.01/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESCS05671
Merná jednotka: ks (10 m)
Hmotnosť: 0.162kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€10.12
€10.76
(€1.01/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.19
€2.25
€0.04/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESMA5085
Merná jednotka: ks (50 m)
Hmotnosť: 0.081kg
Dostupnosť: do 8-10 pracovných dní
s DPH
€2.19
€2.25
(€0.04/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.83
€4.06
€0.08/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESMA5086
Merná jednotka: ks (50 m)
Hmotnosť: 0.103kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€3.83
€4.06
(€0.08/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.43
€3.54
€0.07/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESMA5087
Merná jednotka: ks (50 m)
Hmotnosť: 0.125kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€3.43
€3.54
(€0.07/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€5.78
€6.15
€0.12/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESMA5088
Merná jednotka: ks (50 m)
Hmotnosť: 0.166kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€5.78
€6.15
(€0.12/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€5.56
€5.74
€0.11/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESMA5089
Merná jednotka: ks (50 m)
Hmotnosť: 0.215kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€5.56
€5.74
(€0.11/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.80
€1.92
€0.05/m
Značka: TESA
Obj. kód: TE58549
Merná jednotka: ks (33 m)
Hmotnosť: 0.033kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€1.80
€1.92
(€0.05/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.13
€1.21
€0.03/m
Značka: TESA
Obj. kód: TE58544
Merná jednotka: ks (33 m)
Hmotnosť: 0.028kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€1.13
€1.21
(€0.03/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€0.97
€1.03
€0.03/m
Značka: TESA
Obj. kód: TE58542
Merná jednotka: ks (33 m)
Hmotnosť: 0.022kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€0.97
€1.03
(€0.03/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€70.57
€72.82
€1.96/ks
Značka: TESA
Obj. kód: TESCS36T
Merná jednotka: bal (36 ks)
Hmotnosť: 5.72kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€70.57
€72.82
(€1.96/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€70.57
€72.82
€1.96/ks
Značka: TESA
Obj. kód: TESCS36B
Merná jednotka: bal (36 ks)
Hmotnosť: 5.534kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€70.57
€72.82
(€1.96/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.32
€2.40
€0.04/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESCS58570
Merná jednotka: ks (66 m)
Hmotnosť: 0.149kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€2.32
€2.40
(€0.04/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.32
€2.40
€0.04/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESCS58571
Merná jednotka: ks (66 m)
Hmotnosť: 0.148kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€2.32
€2.40
(€0.04/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.18
€2.28
€0.04/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESCS58573
Merná jednotka: ks (50 m)
Hmotnosť: 0.112kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€2.18
€2.28
(€0.04/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.18
€2.28
€0.04/m
Značka: TESA
Obj. kód: TESCS58572
Merná jednotka: ks (50 m)
Hmotnosť: 0.111kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€2.18
€2.28
(€0.04/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€36.40
€38.41
€36.40/ks
Značka: TESA
Obj. kód: TE06400
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.728kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€36.40
€38.41
(€36.40/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.54
€11.91
€11.54/ks
Značka: TESA
Obj. kód: TESCS57395
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.441kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€11.54
€11.91
(€11.54/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.40
€4.69
€0.18/m
Značka: TESA
Obj. kód: TE57520
Merná jednotka: ks (25 m)
Hmotnosť: 0.043kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.40
€4.69
(€0.18/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.16
€2.31
€0.29/m
Značka: TESA
Obj. kód: TE57910
Merná jednotka: ks (7.5 m)
Hmotnosť: 0.014kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
s DPH
€2.16
€2.31
(€0.29/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Akciový produkt
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.52
€3.76
€0.47/m
Značka: TESA
Obj. kód: TE57912
Merná jednotka: ks (7.5 m)
Hmotnosť: 0.022kg
Dostupnosť: do 2-4 pracovných dní
s DPH
€3.52
€3.76
(€0.47/m)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
23 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie